Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Etiketler
lazer çin üretti silahı

Çin Lazer silahı üretti
#1
Çin Lazer silahı üretti, Çinden lazer silah atağı geldi ve kendi lazer silahını üreten sayılı ülkeler arasına katıldı. Çin dünyanın teknoloji devi olmaya hazır.
Düne kadar amerika için yenilmez güç, teknoloji devi gibi algılarla milleti kandıranlar artık çin in yükselişini ve çılgın büyümesini durduramıyorlar.
Yeni dünya lideri ülke çin olmak üzere.
Tabii abd çine saldırmazsa, gerçi ekonomik yaptırımlar uygulayarak çin in büyüme hızını durdurtmaya çalışıyor fakat bu imkansız. Çin nasıl bu kadar büyüdü ?
Çin dünyanın deney merkezi kobay merkezi oldu. Çin adeta bir kopyalam merkezi oldu. Bütün teknoloji firmaları gelip çin de imalat yapmaya başlayında çin de ister istemez bu teknolojiyi çalmış oldu. Ve şimdi kendisi dünyanın en büyük teknoloji datasına ve tecrübesine sahip ülke.
Çindeki bu büyüme elbetteki birilerinin küçülmesine neden olacak. Bu ülkelerde tabiki amerika, japonya, güney kora ve almanya olacak.
800 metre menzili olan lazer silahı insan derisini değdiği anda karbonize ederek yok ediyor.
çin in lazer silahının adı ise zkzm 500 olarak açıklandı.
Lazer silahın ağırlığı ne kadar : 3 kg
lazer silahın satış fiyatı ne kadar ; 15 000 dolar
[Resim: %C3%A7in-lazer-silah%C4%B1-300x194.jpg]Çin lazer silahı geliştirdi, hemde çok ucuza
Bazı bilim adamlarına göre ise bu iddaa lar yalan. Sebebi ise cep telefonlarda kullanılan lkityum pillerin bu silahlardan kullanıldığını biliyoruz. Bu silahın bu etkiye sahip olması mümkün değil iddaası geldi.
Tabii bu iddaa lar ile alıcıların kafasını karıştırmaya çalışan amerikalılar ne kadar başarılı olacak onuda ilerleyen dönemde göreceğiz.
Lazer silahlarda kullanılan lityum pillerin 800 metreye ısı göndermesi hayal, çok kısa mesafeye bile ısı gönderemezler şeklinde bir savunmada bulundular.
Yani adamlar yapmış silahı
Alacak kişi yada ülkelerde sonuçta bunu denemeden ve hatta detayları incelemeden alacak değiller ya.
Yada adamlar içerisinde başka bir maden yada pil teknoloji kullanmış ise sana sırlarını açıklamaya mecbur değiller ki,
Ah bu amerikalılar
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi