Etiketler
Yazar: Forum - Cevaplar: 0 - Görünümler: 179
Sony ps3 alanlara geri ödeme yapacak , PlayStation 3 geri ödeme
Sony ps3 alanlara geri ödeme yapacak , PlayStation 3 geri ödeme yapacak sony ps3 alanlara neden geri ödeme yapacak, ps 3 alanlara ne kadar geri ödeme yapılacak ? , Play Station 3 alanlara sony firması tarafından 65 dolar gibi bir geri ödeme yapılacağı açıklandı. 
Sony ps3 alanlara geri ödeme yaparak bir reklam çalışmasımı yapmış oluyor. Reklam firmasına para vermektense alıcılarına para dağıtmak mantıklımı

Sony firmasının  Play Station 3 için geri ödeme yapmasının nedeni olarak 2006 yılında
Yazar: Forum - Cevaplar: 0 - Görünümler: 1328
Google Pixel 3 Özellikleri
Google Pixel 3 Özellikleri, Google Pixel 3 ne zaman piyasaya çıkacak,  pixel3 ün özellikleri, google un yeni sep telefonu modelinin adı pixel 3 olarak açıklandı ve yakında satışa sunulacak.
Google cep telefonu işine girdikten sonra apple samsung gibi firmaların ciro kaybı yaşaması mümkün. Fakat ben şahsen google firmasının cep telefonu işine girmesini tamamen istihbarat amaçlı ve insanları uzaktan kontrol edebilmek için çıkartılan bir araç olarak görüyorum. Yoksa google firması dünyanın en önem
Yazar: Forum - Cevaplar: 0 - Görünümler: 4282
Kalp Gözü 3. Göz nasıl açılır
Kalp Gözü 3. Göz nasıl açılır, kalp gözünü açmak ne yapmak gerekir, kalp gözünü açacak zikir hangisidir, kalp gözü zikiri, 3. göz nasıl açılır epiiifiz bezi nedir, epifiz bezi ne işe yarar, epifiz bezi nasıl aktif edilir.

Kalp gözü olarak adlandırılar ruhsal duyu boyutundaki hissiyatımızın açılması öncelikle epifiz bezinin ne olduğunu anlamak gerekir.
Epifiz bezi sağ ve sol beynin tam ortasında merkezinde bulunan mercimek büyüklüğünde olan küçücük bir duyu organıdır.
6. hissi de temsil eder
Yazar: Forum - Cevaplar: 0 - Görünümler: 247
3 Boyutlu Röntgen Makinesi
3d Renkli Röntgen makinası yapıldı. Renkli röntgen çekliyor mu, 3 boyutlu röntgen çekilir mi ?
3 Boyutlu ve renkli röntgen denemesi ilk defa bir insan üzerinde denendi. Bu deneme Yeni zelandalı bilim insanları tarafından yapıldı ve başarı elde edildi.
[size=medium][font=Roboto,]Bu araştırmalar sözde cern in da katkılarıyla sağlandı. Bizim afrin olayına benzedi amerika bize afrine girerseniz sizi vururuz demişti s