Etiketler
Yazar: Forum - Cevaplar: 0 - Görünümler: 191
Yeni kabine listesi
Yeni kabine listesi, Yeni kabinede kimler olacak, yeni bakanlar listesi, yeni bakanların isimleri, yeni kabinede hangi isimler var, erdoğan yeni kabineyi ne zaman açıklayacak ?
Yeni kabinede kimler  olacak, yeni bakanlar kurulu listesi, yeni hükümet ne zaman nasıl kurulacak, Yeni kabine 2018 erdoğan yeni kabineyi açıkladı mı ?
Yeni dönemde kabine nasıl olacak,
İşte bütün bu sorularun cevabını herkes merakla beklerken bugün recep tayyip erdoğan yeni cumhur başkanı olarak yeni kabinede yer alac
Yazar: Forum - Cevaplar: 0 - Görünümler: 30
Bakanlar Kurulunun yetkileri Cumhurbaşkanına
[size=medium][font=Roboto,]Başkanlık sisteminin yürürlüğe girmesiyle birlikte yeni adımlarda atılmaya başlandı. Khk ile bakanlar kurulunun yetkileri cumhurbaşkanına yani yeni başkana aktarıldı. Bu aktarımın piyasalar açısından olumlu etkisi yaratması da bekleniyor. Hızlıca karar alınmasının önü açılacak ve zaman kaybı ortadan kalkacak. Birde bürakrasinin önü açılırsa yani bürokratların işleyişi engellemesinin önüne geçilebilirse işte o zaman her şey değişecek.
477 sayılı kanun ile bazı kanunlar
Yazar: Forum - Cevaplar: 0 - Görünümler: 6
Yeni bakanlar listesi 2018
Yeni bakanlar kimler olacak ? Yeni bakanlar açıklandı mı ? Aslında bakanlar demekten çok Cumhurbaşkanı yardımcısı olarak ta adlandırılabilir. Cumhurbaşkanlığı töreni beştepe de yapılacak. Bu törende bakanlarında açıklanabileceği söyleniyor.
Evet yeni kabinede kimler var herkes merak ediyor. Özellikle de ekonomi bakanı, adalet bakanı, iç işleri bakanı, dış işleri bakanı, sanayi bakanı, eğitim bakanı merak ediliyor.
Borsa ve hisse senedi almak için kuyrukta bekleyen yabancılar ise hem ekonomi ba