Etiketler
Yazar: Menzil - Cevaplar: 0 - Görünümler: 530
Mehdi Geldi mi ? Mehdi Kim Olabilir
Son yılların en ateşli konularından biriside mehdi geldi mi mehdi kim olabilir deccal geldimi deccal kim olabilir, yok fetullah gülen deccal mi süfyan mı gibi karmaşık bazılarının ise ütıpik ve hatta hayal ürünü olarakta gördüğü bu karakterler aslında birer haya ürünü değil ve senin benim gibi normal birer insan olarak dünyada hayat sürecekler.
Deccal için normal bir insan dediğime bakmayın siz olağan üstü güçlere sahip olacağından sıkça bahsedilen deccal karakterinin acaip doğa üstü güçlere sa
Yazar: Forum - Cevaplar: 0 - Görünümler: 514
İçki Satmak harammı ? Alkol Satmak helal mi ?
İçki Satmak haram mı ? Alkol Satmak helal mi ?
içki satmak zorunda kalan çok kişi gördüm yani tekel bayii işletip mecbur kaldım yapacak başka işim kalmamıştı diyen çok kişi gördüm.
Yani şeytan onu o kadar zor duruma düşürmüş ki artık mecbur kalmış içki satmaya.
Ve bazı arkadaşlarımız içki satmanın haram olduğunu bile bilmiyor. Yani alkol ile ilgili bir çok bilgi kirliliği ve kafa karışıklığı mevcut.

İçki sektörü dünyada çok büyük bir sektör ve rant oranı çok yüksek.
Sırf bu yüzden adamlar
Yazar: Forum - Cevaplar: 0 - Görünümler: 80
Yurtdışı oylar sonuca eklendi mi ? Dağıtıldı mı
Yurtdışı oylar sonuca eklendi mi ?, Yurt dışı oy dağılımı nasıl yapılacak, Yurt dışı oy dağılımı yapıldımı, yurt dışı oylar millet vekili sayısını etkileyecek mi, ne kadar etkiler ?
Şu andaki sonuca göre zaten cumhur başkanlığı ve millet vekili sonucu aslında kesin olarak belirlenmiş demek mümnkün fakat akp nin mecliste 300 millet vekilini bulabilmesi sonucu mhp ile bazı konularda ittifak etmese bile bir sonuç elde edebileceği konuşuluan en önemli konu. Aksi taktirde meclisten karar çıkartabilm
Yazar: Forum - Cevaplar: 0 - Görünümler: 2544
Xiaomi Mi 8 Satış Rekoru Kırdı
Xiaomi Mi 8 Satış Rekoru Kırdı, Xiaomi Mi 8 alınır mı, Xiaomi Mi 8 özellikleri nasıl, Xiaomi Mi 8 kullanan varmı ?
Xiaomi Mi 8 satışıa sunulduktanm kısa süre sonra 1 milyon satmayı başardı. Cep telefonu piyasasında işler ve rekabet iyice kızışırken öne çıkmayı başaran markalar ve modeller var. işte Xiaomi Mi 8 de bu markalardan ve modellerden olmayı başarmış gibi görünüyor.
Xiaomi Mi 8 nin özellikleri neler kullanıcı yorumları nelerdir diye soracak olursanız özelliklerini sunarız ama kullanıcı